Joey

Vítejte na největší stránce o seriálu Joey.
Reklama:
CSFD

Miguel A. Núnez Jr. - Biografie:

Miguel Nunez se narodil 12. srpna 1964 v New York City jako jeden z devíti dětí. Chodil na střední školu ve Wilsonu v Californii a poté se přestěhoval do Los Angeles, aby se tam uplatnil jako herec.

Během svých prvních pěti let neměl moc štěstí. Nikdy nedostal ani malou roli a ani jednou nevyhrál konkurz. Na živobytí si musel vydělávat jinak.

Věci se začaly měnit v osmdesátých letech, kdy začal hostovat v seriálích jako jsou například "Automan," "The Twilight Zone" a "Amen". Pak si zahrál pár bezejmenných rolích ve filmech "Lethal Weapon 3" a muže se zlomeným nosem v "Harlem Nights."" V polovině 90tých let se začal objevovat ve významnějších rolích. Například jako Dee Jay ve "Street Fighterovi" či jako Bugs v "Hard Vice." Jeho první role byla v komedii "What's Happening,"" kterou dostal poté, co se seznámil s hercem Ernestem Thomasem. Jeho kariéra ale začala prudce vzrůstat až o pár let později. Čím dál tím častěji se totiž objevoval v menších rolích, ale účinkoval taky ve filmu Warner Brothers "Juvanna Mann." Jeho popularita ještě stoupla rolí Sama Sullivana v seriálu Tarzan. Miguel byl taky spoluscénáristou a spoluproducentem filmů "Homeboys" a "Outer Space".

Je ženatý a má dvě dcery. Je členem komunity pomáhající bezdomovcům díky jejich programu "Sparks Hope for the Holidays Program." Jeho nejnovější rolí je Eric Jerome v "Dickey's Friends and Lovers."

© COPYRIGHT 2005-2008