Joey

Vítejte na největší stránce o seriálu Joey.
Reklama:
CSFD

Copyright:

Joey Finale novinky jsou copyrightem chráněný materiál a nesmí být dále kopírovány a šířeny bez písemného souhlasu Joey Finale a autora. Z novinek může být citováno, ale vždy uveďte Joey Finale jako zdroj včetně odkazu.

Obsahy epizod, review, informace o hercích, články, interview a cokoliv jiného, co můžete nalézt na tomto webu a není přisuzováno někomu jinému, je vlastnictvím Joey Finale a jeho autora (Miloš Bačkovský) a je copyrightem chráněný materiál. Všechna práva vyhrazena. Takovýto materiál nesmí být dále šířen jakýmkoli způsobem, v jakékoli podobě bez písemného souhlasu.

Prosím neodkazujte přímo naše soubory a nezobrazujte web ve framesetech na vlastních stránkách. Zcizování bandwidthe je přinejmenším považováno za nemorální počínání.

Tato stránka je fan site, nemáme žádné spojení se seriálem Joey a studiem Warner Bros. Všechna kopírovací práva na obrázcích a jiném materiálu zde prezentovaném zůstávají vlastnictvým jejich právoplatných majitelů. V žádném případě záměrně neporušujeme jejich práva.

This site is a fan site, we have no connections with Joey or the Warner Bross. All copyrights on images and other materials presented here remain property of their respective owners. No infringement of rights is meant or implied.

© COPYRIGHT 2005-2008